Clic Wall

Tai UNILIN kompanijos revoliucinė sienų apdailos sistema pagal patentuotą Uniclic® technologijągerai žinomą dėl UNILIN kompanijos grindų sektoriuje naudojamos QuickStep jungimo. Plokštės greitai ir lengvai sujungiamos viena su kita, o tai leidžia su ClicWall sistema dirbti iki 5 kartų greičiau negu montuojant tradicines sienų apdailos sistemas, pvz., gipso kartono plokštes. Be to, yra gaunamas faktiškai besiūlis sujungimas, o patvari siena sumontuojama akimirksniu. 

Standartiniai plokščių matmenys yra tokie: 

  • Plotis – 600 mm, 
  • Aukštis – 2785 mm 
  • Storis – 10 mm. 

Klientui pageidaujant, galimi ir kiti matmenys.

ClicWall apjungia niekam neprilygstantį montavimo lengvumą ir šiuolaikinę estetiką, kurią kuria platus dekorų ir jo priedų spektras. Visi dekorai taip pat yra galimi kaip plokštės, pritaikytos baldams gaminti pagal individualų užsakymą.

1. Lengvas montavimas

ClicWall yra įdiegta unikali ir pasaulyje patentuota Uniclic sistema, dėl kurios plokštės labai lengvai sukimba viena su kita ir susispaudžia be didesnio vargo.

2. Besiūlė sistema

Dėka patentuotos Uniclic sistemos, sujungimai tarp plokščių yra beveik nematomi, tai leidžia išgauti estetiškai tobulą vaizdą.

3. Nereikalingas papildomas apdirbimas

ClicWall galima sumontuoti labai greitai. Be to, po montavimo darbų nereikalinga plokščių apdaila, todėl sutaupoma laiko, kuris būtų skirtas siūlių glaistymui ar šlifavimui švitriniu popieriumi.

4. Atsparus ugniai

Su 1val. Atsparumo funkcija (FR60) Clicwall atitinka gaisrinės saugos reikalavimus.

5. Atsparumas įbrėžimams

MDF plokštės iš abiejų pusių yra padengtos tvirtu, ugniai atspariu melamino sluoksniu.

6. Higieniškas ir atsparus vandeniui

ClicWall paviršius yra ypatingai higieniškas, nes prie jo ne taip lengvai prilimpa purvas. Paviršiaus viršutinis sluoksnis yra lengvai plaunamas. Melamino sluoksnis apsaugo plokštes ir padaro jas atsparias vandeniui.

7. UV atsparumas

ClicWall yra atsparus ultravioletiniams spinduliams, todėl išlaiko savo spalvą ir po ilgo laiko atrodo kaip naujos

8. Akustinis komfortas

Esant specifiniam sujungimui, ClicWall suteikia labai aukštą 48dB akustinio komforto vertę ir taip yra lengvai pasiekiami naujausi garso izoliacijos reikalavimai.

9. Draugiškos aplinkai – PEFC.